Somfy
roger brushless
alutech garázskapu
alutech garázskapu ipari
cais kapuvasalatok

Hírlevél feliratkozás

Bevezető

Üdvözlünk, Mi vagyunk a Motors for Gates Kft. csapata és erre nagyon büszkék vagyunk!

A Motors for Gates egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező kaputechnikai kis- és nagykereskedelmi áruház. Magyarország legnagyobb kaputechnikai választékával büszkélkedhetünk, kizárólagos forgalmazója vagyunk a Roger Technology, az Alutech és a Bea termékeinek. Emellett Vásárlóink számos kaputechnikai gyártó termékeit megtalálja készletünkön, mint például LiftMaster, Nice, NiceHome, Somfy, Allotech, SmartHome, JCM stb...

A fejlődésünk alapfeltétele, hogy megoldásorientált és dinamikus csapat dolgozzon együtt.

Ha Ön is szeretne részese lenni egy jó hangulatú, családias légkörben működő színvonalas cég sikereinek, jelentkezzen MOST!

Ha kíváncsi, hogy nálunk hogy telnek a mindennapok, olvassa el mit gondolnak munkatársaink a munkahelyükről!

Böngésszen most a nyitott álláslehetőségeink között

Raktáros

Bővülő csapatunkba

Raktáros

munkatársat keresünk.

Társaságunk, a Motors for Gates Kft. több, mint 25 éve működő, dinamikusan fejlődő cég a kaputechnikai piacon. Kis- és nagykereskedelmi, valamint webáruházas értékesítést is végzünk. Célunk a legjobb minőségű kapumotorok, kapumotor kiegészítők, garázskapuk forgalmazása, annak érdekében, hogy ügyfeleink az árpaletta széles skálájáról tudjanak választani.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelt termékek összekészítése, kiadása
  • Beérkező áru átvétele, ellenőrzése, bevételezése
  • Raktáron belüli és raktárközi árumozgatás és annak dokumentálása
  • Telephely rendben és tisztán tartása
  • Leltározás
  • Ügyfeleink kiszolgálása és tájékoztatása termékeinkről
  • Megrendelt termékek esetleges kiszállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Terhelhető, kommunikatív, jó fizikum
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Termék ismeret elsajátítása
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érvényes targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • SYMBOL ügyviteli rendszer ismerete
  • Kaputechnikai termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkahely, stabil cégnél
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend (H-P: 8-17)
  • Bizalom és megbecsülés
  • Családias, kulturált, tiszta környezet
  • Összetartó, fiatalos, motivált csapat
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar nyelvű fényképes önéletrajzával és a bérigénye feltüntetésével a penzugy@m4g.hu e-mail címünkre.